• Home
  • MEDIPARÁDA 2022
MEDIPARÁDA 2022

1. ročník

Módní přehlídky pracovního oblečení pro dětské lékaře a sestry

Akce "MediParáda 2021 - módní přehlídka pracovního oblečení pro dětské lékaře a sestry" je z původního termínu 2. prosince 2021 rozhodnutím vedení Thomayerovy nemocnice posunuta v důsledku protiepidemiologických opatření na 9. června 2022.

Fakultní Thomayerova nemocnice v Praze

9. 6. 2022, 17:00-20:00

Hlavní akce: jídelna/divadelní sál Fakultní Thomayerovy nemocnice v Praze, Vídeňská 800, Praha 4 - Krč

Vhodné místo jsme vybírali dlouho. Muselo splnit nejednu podmínku. Muselo si MediParádu prostě zasloužit. A vítězem se stala Fakultní Thomayerova nemocnice.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

Uvidíte módní přehlídku neformálního pediatrického pracovního oblečení s překvapením a bohatým doprovodným programem.

„Modely a modelkami“ budou nejen reální lékaři a sestry, ale i známé osobnosti podporujících aktivity nadace Čokoládové děti, o.p.s.

Těšit se můžete také na: Davida Vávru, Václava Marhoula, Davida Novotného, Lejlu Abbasovou, Janu Strykovou, Lenku Vychodilovou, Martinu Preissovou, Eva Alner, Báru Fišerovou či Haňu Navarovou a další.

Akce má charitativní charakter a případné dobrovolné vstupné bude věnováno Čokoládovým dětem (nejen s ukrajinským pasem).

A žádný strach z hladu a žízně, MediParáda se blýskne i zajímavým rautem.

PROGRAM

Večerem budou provázet herecké osobnosti a zkušené moderátorky Zdeňka Žádníková Volencová a neúnavná fanynka české pediatrie báječná Martina Vrbová Hynková, moderátorka pořadu České televize „Sama doma“.

Součástí programu bude i vystoupení skupiny Mateřská.com a v neposlední řadě fashion show Ivany Follové, která představí modely ateliéru if... na odvážných lékařkách i známých osobnostech.

Těšit se můžete už nyní i na další ročník, který již bude v režii starších „Čokoládových dětí“.

17 hodin

Zahájení

18 hodin

Vystoupení

19 hodin

Módní přehlídka

20 hodin

Tombola